O nas

Dlaczego Klienci wybierają VML

Otwarci na rozwój

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się nowoczesną firmą, działającą w branży logistyczno-spedycyjnej. Naszą siedzibą są Złotniki koło Poznania, posiadamy także biura regionalne we Wrześni, Radomsku i Skarbimierzu. Oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych i logistyczno-optymalizacyjnych przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Priorytetem jest Klient

Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych usług, a także o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni wybierając optymalne rozwiązania dla Jego firmy. Sukces naszego Klienta pozwala nam na własny rozwój i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania logistyczne do zaoferowania.

Cele VML

Korzystne relacje

Korzystne relacje

Wszystkie nasze działania mają na celu generowanie korzyści dla Klientów, z którymi współpracujemy na poziomie partnerskim. Doceniamy wartość innych firm, dlatego chcemy się ciągle rozwijać, tworząc bliskie relacje biznesowe. Kluczem naszego działania jest optymalne dopasowanie rozwiązania do potrzeb Klienta. Postępujemy uczciwie, w oparciu o wysokie standardy etyki.
W swoim działaniu łączymy świat logistyki i informatyki. Wspomagani systemem Genetix planujemy kanały dystrybucji. Z uwagi na znajomość lokalnego rynku w globalnym świecie i unikalne doświadczenie oferujemy najwyższej jakości usługi logistyczno-spedycyjne.

Partner w biznesie

Partner w biznesie

Ideą firmy jest być o krok do przodu bez względu na to, co magazynujesz i co chcesz przewieźć, mając jednocześnie pewność, że Twój towar jest zawsze w rękach profesjonalistów. Chcemy być firmą, która od początku do końca uczestniczy w Twoim łańcuchu dostaw, a obserwacja procesów i produktu pozwoli nam naszyć idealnie dopasowane usługi. Chcemy słynąć z biznesu, który zbudowany jest na zasadzie partnerstwa. Dzięki najwyższej jakości usług stworzymy stabilną i rozpoznawalną markę na świecie.